Musan Salaman autoarpajaiset käynnissä taas - palkintoauto arvotaan la 29.9.2018
12.7.2018 9:13 Uutiset / Jaoston pääsivusto

Voita itsellesi uusi Volkswagen Polo. Arvottavana myös hienoja älykelloja.

Musan Salama ja Käyttöauto järjestävät yhteistyössä autoarpajaiset kesän ja syksyn 2018 aikana. Palkintona oleva uusi Volkswagen Polo 1,0 Trendline (arvo 16.599€) arvotaan lauantaina 29.9. pelattavan MuSa - KäPa -ottelun yhteydessä.Tänä vuonna pääpalkinnon lisäksi arvotaan myös viisi älykelloa.

Yksittäisen arvan hinta on 5 euroa ja arpoja voit ostaa Musan Salaman edustusjoukkueen ottelutapahtumista sekä seuran pelaajilta.

Oletko sinä Volkswagen Polon uusi omistaja? Osta oma arpasi heti ja saavu 29.9.2018 otteluun jännittämään arvontaa.Musan Salaman autoarpajaisten tuotto käytetään seuran junioritoiminnan kehittämiseen.

Arpajaiset järjestetään Lounais-Suomen poliisilaitoksen alueella ja arpajaisluvan numero on RA/2018/445.

Kiitämme jo etukäteen kaikkia arvan ostaneita tahoja!


   
Lisää uutisia
Musan Salama
«  Syyskuu   »
Kategoriat